Advert

Başkan Uyar’dan TYP Personeline Veda Yemeği

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, İŞKUR tarafından Toplum Yararına Destek Programı kapsamında Alaçam Belediyesi’nde görevlendirilen ve çalışma süreleri tamamlanan 26 çalışan ile veda yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Uyar’dan TYP Personeline Veda Yemeği

Alaçam Öğretmenevinde düzenlenen yemeğe Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Bafra İŞKUR Şube Müdürü Yakup Ergenlik, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri ve TYP çalışanları katıldı.

6 ay boyunca Alaçam Belediyesi çalışmalarına verdikleri katkılardan dolayı tüm çalışanlara teşekkür eden Başkan Uyar; "İŞKUR tarafından uygulanan Toplum Yararına Program kapsamında 2018 Mayıs ayından bu yana belediyemizde görevlendirilen ve program gereği 6 ayını dolduran 26 çalışanımızın 12 Kasım 2018 tarihi itibariyle çalışma süreleri tamamlanmıştır. Hükümetimizin İŞKUR aracılığıyla sizlere yardımcı ve destek olma anlayışı içerisinde bu program güzel hizmetlerin verilmesine vesile oldu. Biz sizleri kendimizden hiçbir zaman ayrı görmedik ve sizlere çalışabileceğiniz ortamlar sunduk. Görev süreniz boyunca sizlerde değişik birimlerimizde görev yaptınız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum”, dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET