Advert

CUMHURİYET İLKOKULUNDAN ATATÜRK KONULU RESİM SERGİSİ

Alaçam Cumhuriyet İlkokulunun düzenlediği resim sergisi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sezai Tural tarafından açıldı. Serginin açılışına Şube Müdürleri,öğrenci velileri ve çok sayıda davetli katıldı.

CUMHURİYET İLKOKULUNDAN ATATÜRK KONULU RESİM SERGİSİ

              Açılış öncesinde sergi hakkında öğretmenlerden kısa bir bilgi aldıktan sonra bir konuşma yapan İlçe Millî Eğitim Müdürü Sezai Tural, "Resim Sergisine katılan kıymetli veliler, ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim. Serginin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Çocuklarımızın ilkokul ve okul öncesi ile alakalı olarak başlatmış oldukları bu güzel sanatsal, sosyal, kültürel, sportif faaliyetleri onların gelecek yıllardaki eğitimlerini çok ciddi şekilde etkiliyor. Onların ufuklarını açıyor, onların dünyalarına biraz daha farklı perspektifte bakmalarına vesile oluyor, onların yeteneklerinin ortaya çıkarılmasına vesile oluyor. Dolayısı ile o yetenekler o farklı bakışlar, onları yarın daha farklı kılabiliyor. Herkesle aynı değil de daha farklı olabilme, daha farklı bakabilme, daha farklı düşünebilme onunla ilgili olarak atılan bu adımların her birisi çocuklarımızın gelecekleri ile ilgili bu mini adımlar, dev adımlar olacak inşallah.

            Ben bu güzel organizasyondan dolayı okul müdürü Dursun Gül ve öğretmen arkadaşlarımızı, öğrencilerimizi ve öğrenci velilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

            Okul Müdürü Dursun Gül, “Sergimizde Okulumuz Resim öğretmenleri rehberliğinde okulumuz öğrencileri tarafından yapılan kolaj çalışması, pastel boyama gibi farklı teknik ve malzemelerle yapılan çok sayıda eser yer aldı” dedi.

            Açılış sonrası sergiyi gezen davetliler yapılan çalışmaları dikkatlice incelediler, birbirinden güzel çalışmaları gören davetliler emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET