Advert

KAYMAKAM ZAMAN'IN, VİCİKLER ZİYARETİ

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Alaçam'a 23 Kilometre Uzaklıkta bulunan Vicikler mahallesini ziyaret ederek, Muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi, sorunlarını dinledi, yaşlıları evinde ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

KAYMAKAM ZAMAN'IN, VİCİKLER ZİYARETİ

              Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, 2020 Yılının ilk ziyaretini Alaçam'a 23 kilometre uzaklıkta Vicikler Mahallesinde bulunan vatandaşları kapı kapı gezerek ihtiyaç ve isteklerini dinledi.

            Kaymakam ZAMAN, Mahalle ziyaretlerine Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ile birlikte Vicikler mahallesi Muhtarı Resul ÜNLÜ'de hazır bulunduğu ziyarette yolda gördüğü Ahmet YAMAN isimli vatandaş ile ayak üstü sohbet eden Kaymakam ZAMAN nelerle uğraştığını ve iş yaptığını sordu, Ahmet YAMAN çiftçilik ve Hayvancılık ile uğraştığını söyledi, İşlerinde kolaylıklar dileyerek yanından ayrıldı. Köyün ileri gelenlerinden Necmi ESER evinde ziyaret ederek hal ve hatırını sordu. Ordan başka bir eve geçerek satılmış YILMAZ'ı isimli vatandaşı evinde ziyaret ederek istek ve taleplerini yerinde dinledi.  

            Vicikler Mahallesinde bululan yaşlı vatandaşları ise evlerinde ziyaret etti. Onlara ihtiyaçları doğrultusunda yapabilecekleri yardımları kendilerine bizzat sunarak ihtiyaçlarını gidermek ve sorunları yerinde çözmek için burada olduklarını ve devletin kapısının sizlere her zaman açık olduğunu dile getiren Kaymakam ZAMAN, vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek, çözüm konusunda devletin imkânlarını, ihtiyacı olanların tamamına ulaştırma gayreti ve çabası içinde olduklarını, gerçek manada ihtiyaç sahiplerinin kamu kurum ve kuruluşlarına müracaat ederek talepleri doğrultusunda devletin imkanlarını sizlere sunmak olduğunu dile getirdi.

            Son olarak Vicikler Mahallesi Cami'sinide ziyaret eden Kaymakam ZAMAN İmam Hatip Muhammet AKTAŞ'tan camii hakkında genel bilgiler aldı.

            Vimcikler Mahallesi Muhtarı Resul ÜNLÜ, Mahallemizde bulunan evleri kapı kapı gezerek halkımızın sorunlarını yerinde dinleyen ve onlara moral kaynağı olan İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret ZAMAN'a teşekkür ederim dedi.

            Alaçam Hüseyin dede mevkiinde bulunan türbeyide ziyaret eden Kaymakam ZAMAN türbe içerisinde incelemelerde bulundu ve dua etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET